Юношите на Септември до 17 години победиха Лудогорец с 4:0 като домакин. По този начин отборът, воден от Андрей Андреев продължава да е лидер в класирането на Елитната юношеска група. Иван Аврамов откри във 2-ата минута. В 15-ата минута Красиан Колев удари гредата след удар от 25 метра.

Иван Аврамов удвои в 24-ата минута от дузпа. Красиан Колев направи резултата класически в 42-ата минута. Отново Иван Аврамов реализира за 4:0, оформяйки своя хеттрик. В самия край на мача, вратарят на Септември Мартин Иванов спаси дузпа на Лудогорец.

В друг мач, Септември U15 загуби от Лудогорец с 2:3. Попаденията за отбора ни станаха дело на Адриан Видинов и Кубрат Йонашчъ.

През седмицата, юношите старша възраст на Септември победиха Ботев (Пловдив) с 2:0 след голове на Адреан Стойков от дузпа и на Филипов, също от дузпа.