Сливенски бригади бяха назначени на срещите на Марица и Спартак от 30 кръг в ЮИ Трета лига.

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 30 кръг

 

 

 

07.05./петък/2021 г. – 18:00 часа

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Атлетик“(Куклен) 1:0

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Стефан Делчев – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Веселин Василев – Хасково

08.05./събота/2021 г. – 18:00 часа

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Петър Балтов – Сливен

АС:Валери Вълков – Сливен

 4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Радостин Бончев – Сливен

ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ФК“Верея“(Стара Загора)

ГС:Стефан Гурков – Сливен

АС:Деян Стойнов – Сливен

АС:Добри Добрев – Сливен

 4-ти съдия:Владимир Недялков – Пловдив

Делегат:Стоян Димов – Сливен

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Стефан Георгиев – Стара Загора

АС:Никола Калчев – Стара Загора

 4-ти съдия:Яни Янев – Сливен

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Неделчо Гаджалов – Пловдив

АС:Константин Стаматов – Пловдив

АС:Никола Гевезов – Пловдив

 4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Милко Якимов – Пловдив

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ОФК“Хасково“(Хасково)

ГС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

 4-ти съдия:Даниел Иванов – Смолян

Делегат:Живко Недялков – Бургас

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

 4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас

Делегат:Христо Христов – Стара Загора

09.05./неделя/2021 г. – 18:00 часа

ОФК“Левски“(Карлово) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Георги Кабаков – Пловдив

АС:Мартин Маргаритов – Пловдив

АС:Йордан Петров – Пловдив

 4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Стоян Зафиров – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

 4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Николай Костадинов – Ямбол