Отборите на Локомотив (Пловдив) и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 1:1 при набор 2007. Срещата се игра от 10:00ч. на базата в Коматево. Двубоят бе от 6-тия кръг на Зоналната група (р. 2006/07).

Възпитаниците на Аян Садъков-младши стояха по-добре на терена през по-голямата част от двубоя и пропуснаха да вземат трите точки от срещата.

“Черно-белите” успяха да поведат в 9-та минута. Пробив по лявото крило на Александър Карталов завърши с пас към Алекс Местов, който с прецизен изстрел изведе Локомотив напред. До края на първата част момчетата на Аян Садъков-младши имаха на няколко пъти добри шансове да удвоят преднината си.

В началото на втората част Ботев успя да изравни резултата. Отнета топка позволи на играч на “жълто-черните” да се озове на добра позиция и да стреля за 1:1. Локомотив натисна съперника в следващите минути в търсене на нов гол. В последните секунди на срещата “черно-белите” можеха да вземат победата, но центриране от корнер бе засечено встрани от вратата на Ботев.