Днес се изиграха срещите от 1 кръг в елитните юношески групи до 17 години и до 15 години, в двете им подгрупи. Ето резултатите от срещите:

 

 

 

 

Елитна група (U-17) източна група:

7 август 2020 г., петък, 10:00 ч / I кръг:
Сокол (Марково) - Черно море (Варна)                      0:4 
7 август 2020 г., петък, 10:30 ч / I кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         6:1 
7 август 2020 г., петък, 11:30 ч / I кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    1:3 
Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   2:2 
7 август 2020 г., петък, 18:00 ч / I кръг:
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)               1:2 
Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)         3:0 

Елитна група (U-17) западна група:

7 август 2020 г., петък, 10:00 ч / I кръг:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:1 
7 август 2020 г., петък, 11:30 ч / I кръг:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       8:0 
7 август 2020 г., петък, 18:00 ч / I кръг:
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)        3:0 
Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен)               4:1 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                  10:0 
8 август 2020 г., събота, 18:00 ч / I кръг:
Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 


 

Елитна група (U-15) източна група:

7 август 2020 г., петък, 09:30 ч / I кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    0:0 
Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
7 август 2020 г., петък, 10:00 ч / I кръг:
Хасково (Хасково) - Черно море (Варна)                    1:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)        12:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)    0:1 
7 август 2020 г., петък, 18:00 ч / I кръг:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           0:0 

 

Елитна група (U-15) западна група:

7 август 2020 г., петък, 09:30 ч / I кръг:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      7:0 
7 август 2020 г., петък, 10:00 ч / I кръг:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:1 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                       1:1 
7 август 2020 г., петък, 16:00 ч / I кръг:
Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен)               0:1 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   7:0 
7 август 2020 г., петък, 18:00 ч / I кръг:
Борислав 2009 (Първомай) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:2 (0:1) 

 

Елитна група (U-19)

8 август 2020 г., събота, 18:00 ч / I кръг:
Славия 1913 (София) - Дунав (Русе)                         - сл. 
ЦСКА (София) - Национал (София)                            - 
Сокол (Марково) - Пирин (Благоевград)                      - 
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       отложен 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 

 


 bulgarian-football.com