Левски победи Локомотив с 4:0 в мач от турнира за Купа на БФС, набор 2006, първи 1/8-финал. Поражение за "черно-белите" в София. Две грешки в защита през първата част позволиха на домакините да поведат с 2:0. През второто полувреме Левски стигна до нови две попадения за крайното 4:0. Най-чистото положение за Локомотив в мача изпусна Иляз Билял. Втората среща е следващата седмица на "Лаута".

Георги Христанов откри в 22-та минута, Никола Бандев удвои в 33-та, а през второто полувреме по едно попадение добавиха Адриан Райчев в 43-та и Виктор Любенов в 47-та минути.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Део Дамянов, 6. Дейвид Михалев (65 – 15. Алекс Александров), 7. Александър Божилов (к) (78 – 18. Александър Сомов), 8. Никола Бандев, 9. Георги Христанов (78 – 11. Ангел Димитров), 10. Кристиян Йовов (70 – 14. Йоан Янев), 11. Адриан Райчев (70 – 16. Даниел Еротеев).

Левски“ U14 вкара осем безответни гола при гостуването си на „Прециз“ в Монтана. Четири гола за водения от треньора Милен Гаджев тим вкара Стивън Гаоте – в 15-та, 26-та, 35-та и 37-та минути. По едно попадение добавиха Велизар Ветов в 1-та, Андрей Нешев в 31-та и Иво Мотев в 47-та мнута, а играч на домакините си отбеляза автогол в 45-та минути.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Огнян Владимиров (36 – 12. Георги Стоянов), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Александър Петров, 6. Радостин Стоилов, 7. Стивън Гаоте (42 – 13. Антонио Янков), 8. Кристиян Вутов (42 – 15. Сашо Грънчаров), 9. Андрей Нешев (36 – 17. Иво Мотев), 10. Велин Драгоев (36 – 16. Антонио Георгиев), 11. Велизар Ветов.