Бившият футболист на Левски Паулиньо откри головата си сметка за своя нов отбор Корфахан. Бразилецът беше точен при драматичната загуба с 3:4 от Шабаб Ал-Ахли Дубай. Паулиньо вкара третото попадение за гостите в 76-ата минута след асистенция на сънародника си Рамон. Крилото се оказа непокрит в близост до далечната греда и прати топката във вратата, въпреки намесата на стража на домакините.

С гола на Паулиньо Корфахан поведе с 3:2, но до края Шабаб Ал-Ахли Дубай стигна до успеха с попадения на Яхия Алгасани и Карлос Едуардо. По този начин тимът на Паулиньо регистрира четвърта поредна загуба и се намира на 11-о място в класирането с актив от 15 точки. До края на сезона в ОАЕ остават още три кръга.