Берое U17 отстъпи с 1:4 на Национал в среща от 18-я кръг на Елитната група. Единственото попадение за "зелено-белите" отбеляза Янаки Панайотов.
В следващия кръг тимът, воден от Сидер Димитров гостува на Сокол (Марково). Мачът е на 08 март, неделя.

Берое U15 се наложи с 2:1 над Национал в среща от Елитната група. Двубоят, който се игра на Изкуствения терен над стадион "Берое", бе помрачен от травмата на привлечения през зимната пауза играч на Берое Павел Кочев. Нападателят получи удар в коляното след сблъсък с вратаря на гостите. Предстои в следващите дни играчът на Берое да мине допълнителни тестове.
Попаденията за Берое днес бяха дело на Васил Василев, който се разписа още в 3-та минута и на Сали Садъков, който отбеляза през второто полувреме. В последните десетина минути обаче "зелено-белите" се разконцентрираха и гостите успяха да отбележат почетно попадение. "Заслужена победа. Бяхме по-добрият отбор. Поздравявам момчетата за мъжката игра", заяви след двубоя наставникът на Берое Слави Жеков. В следващия кръг Берое гостува на Витоша 13, мачът е на 8 март.