През почивните дни град Хисаря бе домакин на турнирът „ИЗКУПИ МЕ" за деца набор 2009 и 2010. В състезанието се включиха 8 отбора, но над всичко бяха малчуганите от набор 2009 на Левски (Паталеница), които спечелиха първото място.

В 1/4-финален сблъсък възпитаниците на Тони Кокошаров победиха Юнайтед Пловдив със 7:3, показвайки характер и воля за победа обръщайки резултата от 2:3. В полуфинален мач излязоха срещу ФК Карлово, като при 0:0 паталенчани изпуснаха 2-3 положения за гол, но Марин Натов вкара за 1:0, малко по-късно Антон Катранджиев удвои, а Петър Дюлгеров направи резултата класически, което сложи точка на спора. Във финалната среща срещу Пловдив Сити, първите 20 минути бяха равностойни, около 10 минути преди края левскаря Марин Натов вкара от воле в долния десен ъгъл на вратата за 1:0, което беше достатъчно за първото място.

При набор 2010 паталенчани се класираха на пето място побеждавайки с 5:2 Тракия (Пловдив), с два гола на Марин Натов и по един на Константин Догазанов, Стилиан Иванов, Стоимен Ангов. Трябва да се отбележи, че това е първи турнир за 10-годишните юнаци като самостоятелен отбор като до сега те играеха при по-големите си батковци.

Все пак и двете гарнитури на Левски (Паталеница) останаха доволни от завоюваните позиции и заедно отпразнуваха спечеления трофей.