Септември приема Ботев в четвъртфинален мач-реванш за Купата при набор 2002. Двубоят е в сряда от 13:30ч. на централния терен на стадион „Драгалевци“ в столицата.

Както се и очакваше, това е най-зрелищният сблъсък от четвъртфиналите в турнира. В първия мач двата тима не се победиха и завършиха наравно 3:3. Този резултат със сигурност дава предимство на септемврийци, които на реванша единствено не трябва да допускат поражение. От своя страна ботевистите са длъжни да търсят успеха, за да се класират за полуфиналите. В първия двубой „канарчетата“ бяха по-добрият отбор, но пък септемврийци показаха по-добра успеваемост в атака. Няма да е изненада ако победителят от сблъсъка в крайна сметка триумфира с Купата и получи право да участва в шампионска лига.

Очаква ни страхотен сблъсък, изпълнен с много емоции, а битката ще можете да гледате единствено в ефира на DerbyTV.