Отборът на Ботев Пловдив до 17 години днес тотално бе засрамен от връстниците си от Левски, допускайки обрат от 3:1 до 3:4. Оправдания за жълто-черните обаче в тази среща не трябва да има, защото те размазаха съперниците си през първото полувреме и нанизаха 3 попадения във вратата на сините, показвайки, че могат. Гостите отговориха с 1 гол след грешка на вратаря, от която се възползваха.

През втората част обаче се случи нещо немислимо! Жълто-черните буквално спряха да играят футбол. Звездата на тима Коко Илиев, който през първото полувреме правеше на пух и прах съперниците, бе тотално обезличен. Бисер Бонев също бе в повечето случаи спиран от сините играчи. Отборът на жълто-черните играеше бавно, много назад в половината си, а почти при всяка своя атака губеше топката още в средата на терена. На втория етаж пък сините се превърнаха в истински господари и всяко центриране в наказателното поле на домакините бе равносилно на изпълнение на дузпа. Тоталната липса на идея през цялата втора част в редиците на жълто-черните доведе до три безответни гола на гостите и стигането до невиждан обрат в Коматево. За капак сините можеха да качат Ботев Пловдив и на разлика, но няколко акробатични прояви на стража на домакините се оказаха последна пречка пред едно истинско футболно унижение.