Отборът на “Марица” победи с 4:1 “Арена” (Ямбол) в мач от 1-ви кръг от първенството в зоналаната група ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ (2003/2004). По този начин възпитаниците на Христо Фурджев започнаха новия сезон с победа. Срещата се игра в неделя на стадион “Марица” в Пловдив.

Гостите от Ямбол откриха резултата още във 2-та минута, но Петко Богданов изравни, а до края на полувремето Никола Кондарев обърна резултата в полза на “Марица”. През втората част Кондарев отбеляза още два гола, с което оформи своя хеттрик, а “жълто-сините” постигнаха убедителен успех.

На 15 септември “Марица” гостува на “Пълдин” в мач от 2 кръг на шампионата. Преди това в четвъртък момчетата водени от треньора Христо Фурджев имат мач от турнира за Купата на БФС - домакинство на “Ботев”.