Отборът на Берое до 19 години се наложи с 1:0 над Монтана като гост, продължайки силната си серия от началото на сезона и запазвайки първото  място в класирането!

Единственото попадение в двубоя на стадион "Огоста" отбеляза Мартин Маринов през първото полувреме след пробив от ляво. Преди гола обаче "зелено-белите", които владееха инициативата, изпуснаха куп чисти положения. Още в първите три минути старозагорци имаха две възможности за откриване на резултата пропилени от Иван Георгиев и Николай Йорджев. След това с два пропуска се отчете и Христо Иванов. След попадението, чрез Бранимир Ботев Берое удари и греда. В началото на второто полувреме последваха нови два пропуска за Берое - този път на Иван Георгиев и Христо Иванов. След това играта се накъса и изнерви като затова своя принос имаха и няколкото фрапантни съдийски отсъждания.