Сокол (Марково) U19 победи връстниците си от Сливен в приятелски мач завършил със седем гола.

Мачът не започна добре за „соколите", които допуснаха гол още в 5-ата минута след грешка на вратаря Христо Маджуров. Марково изнесоха играта пред вратата в половината на Сливен, но топката така и не влезе в мрежата, вместо това резултатът стана 2:0, Две минути след втория гол за Сливен Алекс Колев намали.за 2:1. Така завърши първото полувреме.

Втората част отново започна с натиск на Сокол, които изравниха след пас на Сашо Добрев, който е набор 2004 и отново Алекс Колев се разписа за 2:2. Домакините от Сливен поведоха с 3:2 след точно изпълнение на дузпа. Симеон Ковачев, който също е роден през 2004-та година вкара два бързи гола за Марково за крайното 4:3
В игра за Сокол (Марково) взеха участие трима 16-годишни футболисти, които според треньорът им Даниел Спаов се представиха отлично.

Спасов остана доволен от контролата, но заяви пред нашата медия, че отборът му има още много работа и това е само началото.