Момчетата на Павел Велов постигнаха категорична победа над връстниците си от Септември (Симитли) с 4:1 във втора контролна среща от лагера в Банско.

Головете за хебърци вкараха Станимир Георгиев и Мирослав Магаранов по два пъти. С 2 асистенции се отличи Алекс Минев. „Зелените" изпуснаха и още 3-4 положения, които можеха да донесат до още по-голям разгром.

В сряда срещу Пирин (Благоевград) загубиха с 0:4, като първото полувреме пазарджиклии играха срещу връстниците си от U15, а втората част благоевградчани пуснаха в игра отбора си до 16 години, което доведе до разликата в резултата.

Утре хебърци се прибират от 7-дневния лагер, на който ръководството осигури перфектни условия за тренировка и хотел с всички екстри.